Завантаження клієнт-банку

 

Версія Java 8.2 (32 bit)Рекомендації по безпеціПитання та відповіді:

Питання: 
Що потрібно для роботи системи Інтернет-банкінг на моєму комп'ютері/ноутбуці?
Відповідь: 
Для роботи системи Інтернет-банкінг на Вашому комп'ютері/ноутбуці повинна бути встановлена ​​Java. Завантажити її можна, перейшовши по закладці "Завантажити Java" 
 
Питання:
Як мені отримати ключі для роботи в системі Internet-банкінг? 
Відповідь: 
Для генерації нової пари ключів ЕЦП необхідно: Мати вже відкриті в банку рахунки. Зайти на сторінку Інтернет-Банкінг для юридичних осіб та перейти за посиланням "Реєстрація" і виконати всі інструкції. Докладний опис процесу реєстрації ви можете знайти на сайті Інтернет-банкінгу в закладці "Документація" 
 
Питання: 
При вході в Internet-Банкінг у мене не з'являється вікно системи. Що робити? 
Відповідь: 
Такі проблемми можуть бути через некоректно встановленої або взагалі невстановленої Java. Рекомендуємо або перевстановити Java, або якщо не встановлена​​, то встановити. Завантажити її можна на сайті java.com на сторінці Інтернет-банкінгу для юридичних осіб перейшовши за посиланням "Завантажити Java". Якщо вищевикладене не усунуло проблеми, то звернутися в службу тех. підтримки 
 
Питання: 
Забув пароль до свого  ключа ЕЦП. Що мені робити? 
Відповідь: 
Якщо забули пароль до ключа ЕЦП, то необхідно заново згенерувати новий ключ ЕЦП, роздруковувати сертифікат і віддати на Ваше відділення банку. Паролі та ключі ЕЦП зберігаються тільки у клієнта банку.
0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA