Поточні рахунки та платіжні картки

Поточні рахунки фізичним особам відкриваються в такому порядку:

фізичні особи пред’являють паспорт або документ, що його замінює. Фізичні особи-резиденти додатково подають документ, виданий органом державної податкової служби, що засвідчує присвоєння їм ідентифікаційного номера платника податків;

 • фізична особа заповнює заяву про відкриття поточного рахунку та картку із зразками підписів у двох примірниках.
 • з метою визначення банком поглибленого спектру потреб клієнтів в банківських послугах, фізична особа заповнює анкету «Знай свого клієнта»;
 • між фізичною особою і банком укладається договір банківського рахунку та одночасно надається безкоштовна консультація щодо порядку функціонування поточного рахунку.

Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Інформація для держателів платіжних карток АТ «БАНК 3/4»

АТ «БАНК 3/4» пропонує ряд платіжних карток МПС Мasterсard та Visa, НПС «ПРОСТІР», призначених для різних категорій клієнтів залежно від їх способу життя та індивідуальних потреб.

Детальна інформація про участь у платіжних системах

Visa International – одна з найбільших міжнародних платіжних систем, що застосовує інноваційні платіжні продукти і технології. Картки Visa – це найзручніший та найнадійніший засіб оплати товарів і послуг по всьому світу.

  • Visa Classic

   Це універсальний платіжний засіб, який приймається в усьому світі в будь-яких точках, позначених логотипом Visa, включаючи банкомати, реальні та віртуальні магазини, а також магазини, що пропонують товари та послуги поштою і телефоном. Ця карта користується популярністю у споживачів із середнім рівнем доходу, оскільки гарантує зручність, безпеку і фінансову гнучкість.

  • Visa Gold

   Це один з лідируючих преміальних продуктів, визнаний в усьому світі. Разом з карткою Visa Gold надається ряд привілеїв, здатних зробити життя простіше і яскравіше, серед яких медична та юридична допомога, знижки в тисячах готелів та торгових точок, бездоганна клієнтська підтримка, тощо.

   Більш докладну інформацію про преміум програми Visa можна отримати на сайті www.visa.com.ua

  • Visa Platinum

   Підкреслюють високий статус власника і відкривають світ приголомшливих привілеїв і можливостей. Вони визнаються у всьому світі, за цими картками надається низка спеціально розроблених програм платіжної системи VISA, таких як: отримання знижок при оплаті товарів і послуг, вигідні пропозиції готелів і компаній по оренді автомобілів, тощо.

   КОНСЬЄРЖ - СЕРВІС від VISA

   Більш докладну інформацію про преміум програми Visa можна отримати на сайті www.visa.com.uaMastercard – міжнародна платіжна система, що використовує власні технології та досвід , щоб платежі стали більш безпечнимим, простими та зручними. Картки МПС Mastercard – це зручний інструмент доступу до банківського рахунку по всьому світу.

 • World Mastercard

  Це універсальний платіжний засіб, яким можна оплачувати покупки та послуги в закладах торгівлі та сервісу: магазинах, ресторанах, аптеках, розважальних центрах – як в Україні, так і за кордоном. Карткою можна розраховуватися в мережі Інтернет: оплачувати комунальні рахунки, поповнювати мобільний зв’язок, робити покупки в інтернет-магазинах тощо. Ця карта користується популярністю у споживачів із середнім рівнем доходу, оскільки гарантує зручність, безпеку і фінансову гнучкість.

 • Platinum Mastercard

  Це преміальний платіжний засіб, який підкреслює високий статус власника і відкриває світ приголомшливих привілеїв і можливостей, надає власнику особливі пропозиції за кордоном і в Україні, підвищений рівень банківського обслуговування, додаткові привілеї, такі як доступ до зали очікування Mastercard Lounge в терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» тощо – усе це для держателів карток Platinum Mastercard.

 • World Elite Mastercard

  Це преміальний платіжний засіб, який забезпечує елітний сервіс і унікальні привілеї в будь-який час у будь-якому куточку світу для найбільш вимогливих клієнтів. Держателям карток World Elite Masterсard надається низка спеціально розроблених програм платіжної системи Masterсard, таких як: Concierge Service, LOUNGE KEY, Fast Line, отримання знижок при оплаті товарів і послуг, вигідні пропозиції готелів і компаній по оренді автомобілів, тощо.

АТ «Банк 3 /4», як участник внутрішньодержавної платіжної системи Національна платіжна система «Український платіжний простір», пропонує клієнтам:

 • ПРОСТІР Стандарт

  ПРОСТІР Стандарт – зручна та проста платіжна картка для щоденного користування: оплати за товари/послуги та зняття готівки. Характеризується великим рівнем безпеки проведення операцій (побудована на міжнародних стандартах) та приємними Тарифами.Держателям платіжних карток, емітованих АТ «БАНК 3/4», надаються наступні послуги:

 • відкриття поточного рахунку у гривні (UAH), доларах США (USD) або Євро (EUR);
 • можливість обрати картку, яка найбільше відповідає потребам, перевагам і стилю життя;
 • можливість отримувати готівку з використанням картки в банкоматах по всьому світу в будь-який час доби;
 • можливість здійснювати оплату за товари та послуги в торгівельно-сервісній мережі в усьому світі, а також здійснювати розрахунки у мережі Internet та по телефону;
 • можливість вносити кошти на рахунок готівковим або безготівковим способом в кредитно-фінансових установах в будь-яких країнах світу;
 • можливість отримувати інформацію про рух коштів по рахунку за допомогою системи GSM-банкінг (мобільний банкінг);
 • можливість відкрити додаткові картки для членів родини, що дозволить користуватися коштами на одному рахунку всій родині з можливістю контролю за витратами коштів по кожній картці окремо;
 • можливість отримувати додатковий дохід у вигляді процентів, що нараховується банком на залишок коштів на рахунку;
 • можливість не декларувати кошти, що знаходяться на рахунку, перетинаючи кордон;
 • можливість отримати готівкові кошти зі свого рахунку в банкоматах мережі РАДІУС на пільгових умовах;
 • можливість скористатися програмою знижок та привілеїв, розробленої міжнародною платіжною системою Visa;
 • можливість скористатися сервісом GooglePay та Garmin Pay.

 

Держателям карток надається цілодобова клієнтська підтримка, за допомогою якої можливо:

 • отримати інформацію про рух грошових коштів по рахунку;
 • встановити або зняти певні обмеження (ліміти) на отримання готівкових коштів у банкоматах і на безготівкові розрахунки в торговельно-сервісній мережі;
 • заблокувати картку у випадку втрати або крадіжки;
 • отримати інформацію про найближчий банкомат банка партнера.
Телефони цілодобової клієнтської підтримки:

+38 (044) 364 98 28

0-800-50-34-34 (безкоштовно по Україні)

 

Інформація для клієнтів фізичних осіб АТ «БАНК 3/4»:АРХІВ
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам) (діють з 19.07.2024 р.)
Тарифи на послуги з обігу банківських металів

АРХІВ


Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Рекомендації Держателям платіжних карток АТ «БАНК 3/4» щодо проведення безпечних розрахунків

Користування карткою за кордоном

Як безпечно розраховуватись карткою в інтернеті

Що робити, якщо по Вашій картці відбулося несанкціоноване списання

ЛімітиШановні Клієнти!  Повідомляємо, що Банком вводиться в дію нова редакція ПРАВИЛ банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «БАНК 3/4»  (затверджена Наказом Голови Правління АТ «БАНК 3/4» №9-З від 01.05.2024р.). Зміни, що вносяться до Правил, покликані забезпечити їх відповідність  Законам України «Про фінансові послуги та фінансові компанії», «Про платіжні послуги», іншому законодавству, в тому числі нормативно-правовим актам Національного банку України.

Зокрема, зміни стосуються порядку приєднання нових Клієнтів до договору, повідомлення Банком Клієнта про зміни до Правил та тарифів, способів оформлення та подання клієнтом платіжної інструкції, уточнення деталей проведення Банком емісії та обслуговування пластикових карток МПС Mastеrсard і т.і. Для зручності клієнтів у Додатку до Правил розміщена інформація про обов’язкові реквізити платіжної інструкції та порядок їх заповнення.

Для діючих Клієнтів нові Правила застосовуються з 01.06.2024р., а для нових - з 02.05.2024

З новою редакцією можете ознайомитись за посиланням.
За більш детальною інформацією просимо звертатися у відділення або за телефоном Клієнтської підтримки 800 50 34 34.

0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA