Система гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО)

Посилання на офіційний веб-сайт Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, розділ "Захист прав вкладників"

 

До уваги вкладників! Пропонуємо Вам ознайомитись зі створеними Фондом гарантування вкладів фізичних осіб відеороликами


Умови договорів банківського  рахунку, примірні форми депозитних договорів, тарифи та ставки оприлюднені увідповідних розділах даного веб-сайту, а саме, для фізичних осіб на сторінці Приватним особам/Депозити/Тарифи та продукти, для фізичних осіб – підприємців – на сторінці Корпоративним  клієнтам/ Управління рахунками.

Довідка про систему гарантування вкладів

Додаткова інформація про умови надання банківських послуг із залучення вкладів(513 Kb)

Реквізити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб,  в т.ч. інформація про розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами,  включаючи відсотки

(286 Kb) 

Копія свідоцтва АТ "Банк 3/4" - учасника  Фонду(119 Kb)

Перелік умов, за яких Фонд гарантування вкладів фізичних  осіб не відшкодовує кошти, згідно зі статтею 26 Закону України «Про  систему  гарантування вкладів фізичних осіб» у вигляді посилання на  офіційний  вебсайт ФГВФО (підрозділ "Кошти, які Фонд не відшкодовує" розділу"Для вкладників") 

 Закон України  «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»   у вигляді посилання на веб-сайт Верховної  Ради України 

Відповідно до п. 1 ст. 26 Закону України від 23.02.2012 №4452-VІ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантує кожному вкладнику Банку відшкодування коштів за його вкладом.

Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку.
Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень.


Для більш детальної інформації звертайтеся до співробітників Банку:

Тел.: (044) 364-98-26
0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA