Система гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО)

Посилання на офіційний веб-сайт Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, розділ "Захист прав вкладників"

 Пропонуємо Вам ознайомитись з інформацією про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, його місію та візію, цінності та завдання тощо,  що  розміщена на сайті Фонду за посиланням,

а також з   інформаційними відеороликами, які розміщено на Ютуб каналі Фонду:

Умови договорів банківського  рахунку, примірні форми депозитних договорів, тарифи та ставки оприлюднені увідповідних розділах даного веб-сайту, а саме, для фізичних осіб на сторінці Приватним особам/Депозити/Тарифи та продукти, а також на сторінці Головна/Приватні особи/Управління рахунками/Рахунки та платежі, для фізичних осіб – підприємців – на сторінці Корпоративним  клієнтам/ Управління рахунками.

Довідка про систему гарантування вкладів

Реквізити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб,  в т.ч. інформація про розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами,  включаючи відсотки 

Копія свідоцтва АТ "Банк 3/4" - учасника  Фонду(119 Kb)

Перелік умов, за яких Фонд гарантування вкладів фізичних  осіб не відшкодовує кошти, згідно зі статтею 26 Закону України «Про  систему  гарантування вкладів фізичних осіб» у вигляді посилання на  офіційний  вебсайт ФГВФО (підрозділ "Кошти, які Фонд не відшкодовує" розділу"Для вкладників") 

 Закон України  «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»   у вигляді посилання на веб-сайт Верховної  Ради України 

Відповідно до п. 1 ст. 26 Закону України від 23.02.2012 №4452-VІ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантує кожному вкладнику Банку відшкодування коштів за його вкладом.

Протягом діївоєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування  воєнного стану в Україні Фонд відшкодовує кожному вкладнику Банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»

Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600  тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної радиФонду.


Для більш детальної інформації звертайтеся до співробітників Банку:

Тел.: (044) 364-98-26
0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA