Партнери Банку

Нотаріуси

Правила співробітництва АТ «БАНК 3/4» з нотаріусами

        Дані Правила встановлюють вимоги до нотаріусів, які надають нотаріальні послуги, вчиняють нотаріальні дії за участю АТ «БАНК 3/4» (далі - Банк) та правила співпраці з нотаріусами.
        Дані Правила розроблені відповідно до ст. 20 Закону України «Про споживче кредитування» та поширюються на правовідносини з нотаріусами, пов'язані з наданням Банком споживчих кредитів і іншими видами банківських послуг, а також на співпрацю з нотаріусами з метою вчинення дій на користь Банку.
        Банк прагне до надання якісних послуг клієнтам і з метою запобігання нанесення шкоди Банку і його клієнтам, вводить процедуру акредитації нотаріусів для співпраці. Проходження процедури і наявність акредитації в Банку, не створює для Банку будь-яких зобов'язань або гарантій щодо дій акредитованих осіб, Банк не несе за дії таких осіб відповідальність.
        Процедура акредитації нотаріусів полягає у вивченні Банком ідентифікаційних даних нотаріуса, його кваліфікації і його репутації. Банк не передбачає обов'язкового відкриття рахунку нотаріуса в Банку і не буде створювати додаткових витрат для нотаріуса.
        Для проходження акредитації в Банку нотаріус повинен заповнити та надати Банку підписану анкету про форму, встановленою Банком, і надати завірені підписом нотаріуса документи згідно з переліком, встановленого Банком. Банк вивчає отримані документи, а також інформацію з публічних джерел, після чого, за відсутності зауважень, нотаріус вважається акредитованим Банком, про що свідчить розміщення інформації про нотаріусів на сайті Банку в розділі «партнери банку / Нотаріуси».

Банк висуває такі вимоги до нотаріусів:

• Досвід (практична діяльність) роботи нотаріусом за посвідченням угод за відповідними напрямами акредитації не менше 1 (одного) року. 

• Позитивна ділова репутація нотаріуса, включаючи відсутність судових рішень, що вступили в законну силу, по визнанню посвідчених даними нотаріусом договорів (угод) недійсними з вини нотаріуса, про проведення стосовно даного нотаріуса слідчих дій у кримінальних виробництвах.

• Наявність офісу (робочого місця нотаріуса).

• Відсутність простроченої заборгованості за отриманими кредитами перед Банком на дату подачі документів нотаріусом для його акредитації.

• Можливість нотаріального посвідчення угод за межами свого офісу (робочого місця), у випадках передбачених чинним законодавством, зокрема, в приміщенні Банку, його відділень.

 

Банк не приймає на себе зобов'язань за обсягами подальшої співпраці з нотаріусом, який пройшов акредитацію. Обрання нотаріуса для вчинення дій споживач здійснює самостійно, з переліку, запропонованого Банком. Банк залишає за собою право в будь-який момент припинити акредитацію нотаріуса без пояснення причин.

Перелік нотаріусів, акредитованих для співпраці з АТ «БАНК 3/4»

ПІБ
нотаріуса

нотаріальний округ

адреса офісного приміщення нотаріуса

контактна інформація (телефон, факс, електронна пошта)

1

Мединська Наталія Володимірівна

Київський міський нотаріальний округ

г.Киев, б-р. Т.Шевченка, буд.38, кв. 1

(044) 235-60-51, 235-61-34

2

Муравйова Оксана Іванівна

Київський міський нотаріальний округ

м.Київ, пер.Лабораторний, 1 оф. 138

(067) 230-61-23

3

Клименко Світлана Юріївна

Київський міський нотаріальний округ

м.Київ, вул.Інститутська, 11-А, оф. 6

(044) 592-75-31

4

Охендовська Катерина В'ячеславівна

Київський міський нотаріальний округ

м.Київ, вул. Прорізна, буд.3, оф. 24-А

(050) 444-21-85

5

Рябикіна Алла Анатоліївна

Київський міський нотаріальний округ

м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, буд. 15/15/6 літ. 1, оф. 408

(067) 297-88-88

0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA