Як безпечно розраховуватись карткою в інтернеті

Правила безпечних розрахунів в Інтернеті:

  • Для більшої зручності використовуйте спеціальну Віртуальну картку. Просто перекажіть на цю картку необхідну суму та не турбуйтеся про рахунок вашої основної картки, адже ви її ніде не зазначаєте! Картка випускається та обслуговується безкоштовно, оплата покупок карткою – без комісій! Поповнювати Інтернет-картку так само просто, як і будь-яку іншу картку.
  • Обирайте оплату через Google Pay, Apple Pay або сертифіковані платіжні сервіси (наприклад, LiqPay, Portmone, iPay, Fondy, EasyPay тощо). Такі сервіси перевіряють інтернет-магазини перед розміщенням своєї форми для оплати. Уважно перевіряйте, щоб адреса сайту, на якому плануєте виконувати оплату, починалася з «https://». Захищеність сайту також підтверджує «замочок» в рядку з адресою.
  • Ознайомтеся з відгуками про онлайн-магазин. Якщо їх немає, краще оберіть інший ресурс для покупки.
  • Важливо бачити різницю між переказом з картки на картку та покупкою. Покупка здійснюється через сертифіковані платіжні сервіси або Google Pay/Apple Pay. Така операція дає можливість за потреби повернути кошти, оскаржити операцію тощо. Переказ із картки на картку — це не платіжна операція, а добровільний переказ коштів, і ви зможете повернути кошти тільки в тому разі, якщо на це погодиться отримувач — продавець.
  • Для проведення покупок та входу в інтернет-банк використовуйте тільки власний комп’ютер, телефон чи планшет. Обов’язково встановіть паролі на всіх ваших пристроях. Не користуйтеся публічними мережами Wі-Fі.
  • Якщо вам надходять повідомлення з одноразовими паролями, але ви нічого не купували, негайно зателефонуйте до Клієнтської підтримки Банку за телефоном 0800 50 34 34, +38 044 364 98 28. Ми доступні 24/7.
  • Ніколи та нікому не повідомляйте повні реквізити вашої картки: номер, термін дії та CVV (захисний тризначний код на звороті картки). Також пам’ятайте — жоден справжній співробітник банку не запитує будь-які коди з SMS повідомлень (в системах Банку така інформація є, тому перепитувати її у Вас ми не будемо в жодному разі).
0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA