Користування карткою за кордоном

Картки АТ Банк 3/4 працюють за кордоном так само, як в Україні. Ви можете розраховуватися в магазинах і знімати готівку в банкоматі будь-якого банку, за винятком наступних країн: файл перелік заблокованих країн.

У разі планування перебування у країні із списку заблокованих, просимо попередити нас про виїзд закордон, щоб уникнути зайвих клопотів під час подорожі. Для цього ми виконаємо необхідні налаштування, щоб ви залишались у безпеці і мали доступ до рахунків.

Як проходить конвертація при розрахунках в іншій валюті ?

При безготівкових розрахунках за кордоном в торгівельно-сервісній мережі (а також на закордонних інтернет-сайтах) картками в гривні:

1. На момент здійснення операції, незалежно від того, яку валюту обрано торгівельною точкою (USD, EUR чи інша місцева валюта), блокується сума в валюті рахунку, еквівалентна сумі в валюті операції, за курсом платіжної системи Visa International на день блокування.

УВАГА! В день здійснення операції Ви отримаєте SMS-повідомлення, в якому зазначається заблокована сума і орієнтовна сума залишку на картковому рахунку. Ці суми не є остаточними і можуть бути змінені внаслідок зміни курсу на дату списання коштів з карткового рахунку.

У разі, якщо валюта транзакції не в доларах США, МПС Visa утримує комісію за конвертацію – 1% від суми транзакції і враховує її в обмінному курсі.

По картках МПС VISA в гривні (при розрахунках в іноземній валюті) – додатково блокується 3 %. Це відбувається для зменшення курсової різниці між курсом Visa та курсом Банку, що мінімізує втрати на етапі списання

 2. Протягом 2-7 банківських днів (але не більше 30-ти днів) Банком здійснюється списання коштів з рахунку. Cума до списання визначається за комерційним курсом Банку на дату списання коштів до валюти розрахунків Банку з платіжною системою Visa International (долар США, Євро).

Курси конвертації валют МПС Visa Ви можете знайти тут, Комерційний курс АТ«Банк 3/4»тут.

РЕКОМЕНДУЄМО! При оплаті товарів/та послуг  обирайте валюту країни перебування, аби уникнути втрат при курсовій різниці.

Обмеження за карткою на здійснення операцій за кордоном

З гривневих рахунків:

  • в Україні – 100 000 грн на день;
  • за кордоном – 50 000 грн (або еквівалент) на місяць, проте з 21 липня 2022 року ліміт на зняття готівки змінено з місячного на тижневий – 12 500 грн (в еквіваленті) на сім календарних днів.

Комісія на зняття готівки з карток АТ Банк 3/4 за кордоном – 2% від суми + 25 UAH.

З валютних рахунків:

  • в Україні – 100 000 грн на день;
  • за кордоном – 100 000 грн (або еквівалент) на день.

Що робити, якщо за кордоном ви загубили картку?

  • Заблокуйте втрачену картку в Мобільному застосунку АТ «Банк 3/4» самостійно або зверніться по допомогу до Клієнтської підтримки АТ «Банк 3/4»: тел.+38 044 364 98 28 . Ми доступні 24/7.
  • Оформіть Віртуальну картку в Мобільному застосунку АТ «Банк 3/4» .
  • Перекажіть залишок коштів із заблокованої картки на іншу активну картку (виберіть «Переказ між рахунками»).

0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA