08.06.2023

Допомагаємо разом з Mastercard та Fozzy Group!

Шановні Клієнти,

 

Допомагати своїм — надзвичайно важливо. Бабуся з Донецької області — своя. Навіть якщо вона чиясь інша бабуся. І родина з Херсонської області, чий будинок зруйнували — теж своя.  Навіть якщо ви з Києва і ніколи з ними не перетиналися. І своїм потрібна допомога. Зараз не існує маленької турботи чи допомоги: навіть оплачений для когось продуктовий кошик може стати проявом піклування.

 

Mastercard обʼєдналися з  Fozzy Group та вирішили збільшити суму донатів тих, хто хоче підтримати продуктами незнайомих, але своїх українців на платформі social.edopomoga.gov.ua

 

Як це працює:

  • Пройдіть швидку реєстрацію на платформі social.edopomoga.gov.ua в категорії «Отримання та надання волонтерської допомоги».
  • Перейдіть до пункту «Допомогти швидко онлайн», виберіть категорію «Продукти» та додайте позначку біля мереж «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «THRASH!ТРАШ!» та FOZZY C&С.
  • Виберіть заявку, яку бажаєте виконати, і зручну для вас суму номіналу допомоги (передплати за товар): 200 грн, 500 грн чи 1000 грн.
  • За оплату карткою Mastercard сума вашої допомоги збільшиться на 50 грн, 75 грн або 100 грн відповідно.

 

Після оплати отримувачу, що потребує допомоги, надійде електронний код (електронний код «Передплата»).

Код може бути використаний в одній із торгових мереж: «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «THRASH!ТРАШ!» і FOZZY.

 

Пропозиція ― збільшення суми допомоги-передплати за товар ― дійсна з 07.06.2023 р. по 31.12.2023 р. в магазинах торгових мереж «Сільпо», Le Silpo, «Фора», «THRASH! (ТРАШ!)» і FOZZY, які працюють на території України, за умови оплати карткою Mastercard.

Детальні умови — на https://mastercard.edopomoga.gov.ua/documents/official-rules-helping-together.pdf
0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA