Участь у платіжних системах

Про учасника:
Повне найменування: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК 3/4»
Скорочена назва: АТ «БАНК 3/4»
Юридична адреса: Україна, 04080, м.Київ, вул.Кирилівська, 25
Фактична адреса: Україна, 04080, м.Київ, вул.Кирилівська, 25
Телефони: 044 364-98-28, 0 800 50 34 34
Email: secretary@bank34.ua

Банкомати АТ «БАНК 3/4» розташовані:

Місце розташування Режим роботи
Київська обл., с.Чайки, вул. в. Лобановського 21, к1, прим. 37 Цілодобово
Київська обл., с.Чайки, вул. Валерія Лобановського, буд. 35 (приміщення магазину «Єва») За графіком роботи магазину
м. Київ, пр. С. Бандери, буд.6 (приміщення магазину «Розетка») За графіком роботи магазину
м. Київ, вул. Шовковична, буд. 42-44 (приміщення бізнес центру) За графіком роботи бізнес центру
м. Київ, вул. Верхній Вал, буд. 10 (приміщення бізнес центру) За графіком роботи бізнес центру
м. Київ, вул. Сагайдачного, буд. 33 (приміщення бізнес центру) За графіком роботи бізнес центру
м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 27 (приміщення АТ «БАНК 3/4») Пн.- пт. 9:00 – 18:00


Внутрішньодержавні:

АТ «БАНК 3/4» є учасником Внутрішньодержавної платіжної системи (ВПС): Національна платіжна система «Український платіжний простір»

Дата реєстрації та внесення до Реєстру платіжної інфраструктури Національним Банком України АТ “БАНК 3/4” як учасника національної платіжної системи «Український платіжний простір», оператором якої є Національний Банк України: 05.03.2021. Інформація про участь у національній платіжній системі «Український платіжний простір»: за посиланням на офіційному сайті Національного Банку України

Платіжна організація: Національний банк України

Місцезнаходження: 01601, Україна, м Київ, вул. Інститутська, 9

www.prostir.gov.ua

 Види послуг: Як учасник  ВПС, Банк надає наступні види послуг:

-переказ коштів із застосуванням електронного платіжного засобу (та не використовуючи його):

  • від фізичної особи (резидента) на користь юридичної особи (резидента) та фізичної особи-підприємця (резидента) із зарахуванням суми переказу на її рахунок, відкритий у будь-якому банку України;
  • від фізичної особи (резидента) на користь фізичної особи (резидента), із зарахуванням суми переказу на її рахунок, відкритий у будь-якому банку України;
  • переказ коштів від фізичної особи (резидента) на користь фізичної особи (резидента), з метою зарахування на рахунок отримувача або видачі йому у готівковій формі, в межах території України.

Дані перекази можуть бути здійснені  для оплати товарів/робіт/послуг, а також для оплати обов’язкових платежів та зборів, на погашення кредитів, виданих банками та іншими кредитним установами, для зарахування коштів на поточні та депозитні рахунки в банках, здійснення страхових платежів, благодійних внесків та таке інше, а також на рахунки інших фізичних осіб та суб’єктів господарювання

Ініціатор та отримувач можуть бути однією і тією ж особою;

Порядок (умови) здійснення переказу: Перед тим, як ініціювати переказ, уважно ознайомтесь з переліком та умовами надання послуг Внутрішньодержавної платіжної системи (переказ коштів відбувається у відповідності з Правилами роботи ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ) викладеними  за посиланням www.prostir.gov.ua

Строк зарахування коштів отримувачам: Обмін даними з основною кількістю постачальників послуг відбувається в режимі реального часу. Якщо постачальник послуги підтримує оплату в режимі моментального доступу (оператори мобільного зв'язку, інтернет-провайдери, послуги зв'язку), то зарахування на особовий рахунок (номер договору, тощо), буде проведено протягом декількох хвилин після оплати. Взаємодія з іншими постачальниками відбувається в індивідуально узгодженому режимі - постачальнику послуги направляється відповідне повідомлення після кожного успішного платежу, або інформація передається на наступний робочий день у вигляді реєстру за попередню добу. Як правило, платіж надходить на рахунок компанії-постачальника послуги не пізніше, ніж на третій банківський день після проведення оплати. Перекази грошових коштів та перекази постачальникам житлово-комунальних послуг або іншим кінцевим отримувачам здійснюється у строки, передбачені договірними відносинами між Банком та контрагентами.

Вартість послуг: Тарифи (комісійна винагорода) залежать від конкретної операції, а також від суми операції. З розміром комісійної винагороди за здійснення конкретної операції, платник може ознайомитися до її ініціювання, після заповнення всіх параметрів операції в платіжній системі (наприклад, під час здійснення операції переказу з картки на картку) чи попередньо ознайомившись з Тарифами Банку на ініціювання переказів чи оплат за товари/послуги із застосуванням електронного платіжного засобу (за посиланням https://bank34.ua/privatni-osobi/platizhni-kartki/).

Вирішення спорів між усіма учасниками та усіма користувачами системи переказів коштів та системи розрахунків відбувається шляхом переговорів між сторонами. У випадку, якщо сторони не зможуть врегулювати спірні питання шляхом переговорів, такі спори передаються Сторонами на вирішення компетентного суду, відповідно до вимог чинного в Україні законодавства. Клієнтська підтримка здійснюється за номерами гарячої лінії: 0 800 50 34 34 та 044 364 98 28 (з 9-00 до 18-00 робочого дня) . Вартість дзвінків на номери 0 800 50 34 34 та 044 364 98 28 — згідно тарифів оператора зв’язку.

 Міжнародні:

АТ «БАНК 3/4» є принциповим членом VISA International (платіжна організація Visa International Service Association)

Найменування платіжної системи: VISA International 
Місцезнаходження платіжної системи: 900 Metro Center Boulevard, Forest City, California 94404, USA, («VISA»)
(США, 94404, Каліфорнія, м. Форест-Сіті, Бульвар метро центр 900)*
*Транслітерація
Дата реєстрації та внесення до Реєстру платіжної інфраструктури  Національним Банком України АТ “БАНК 3/4” як учасника міжнародної платіжної системи VISA International, оператором якої є компанія Visa International Service Association: 31.05.2023
Місцезнаходження представництва в Україні: 01030, Україна, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 19/21
Інформація про участь у міжнародній платіжній системі VISA International: за посиланням на офіційному сайті Національного Банку України
Сайт платіжної системи: https://www.visa.com.ua/ 

Послуги, які надає компанія: емісія міжнародних платіжних карток та еквайрингова діяльність щодо обслуговування міжнародних платіжних карток VISA інших українських та іноземних банків у власній мережі банкоматів, у відділеннях Банку та Інтернет мережі.

Порядок (умови) здійснення переказу: переказ коштів здійснюється у відповідності до правил МПС із дотриманням вимог нормативно-законодавчих документів України. Операція здійснюється за допомогою  електронно-платіжного засобу (пластику чи віртуального номеру картки). Переказ коштів здійснюється на підставі звітів МПС шляхом міжбанківських розрахунків між членами – учасниками МПС.

Строки зарахування коштів одержувачем: зарахування коштів одержувачам відбувається від 1 до 30 днів у відповідності до правил МПС та залежать від точки обслуговування, країни, банків, що обслуговують дану точку. Зарахування коштів по операції переказ р2р (переказ коштів з картки на картку) здійснюється в режимі реального часу.

Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладені відповідні договори: фізичні, юридичні особи та фізичні-особи підприємці, на користь яких здійснюються перекази коштів.

Вартість послуг переказу коштів згідно Тарифів АТ «БАНК 3/4» на розрахунково-касове обслуговування для фізичних осіб. Діючі Тарифи Банку знаходяться за  посиланням https://bank34.ua/privatni-osobi/platizhni-kartki/.АТ «БАНК 3/4» є принциповим членом Міжнародної платіжної системи Masterсard (Mastercard International Incorporated).

Найменування платіжної системи: Mastercard 
Місцезнаходження платіжної системи: 2000 Purchase Street, Purchase, NY 10577 U.S.A.
Дата реєстрації та внесення до Реєстру платіжної інфраструктури  Національним Банком України АТ “БАНК 3/4” як учасника міжнародної платіжної системи Mastercard, оператором якої є
компанія Mastercard International Incorporated: 16.05.2023
Місцезнаходження представництва в Україні: 01030, Україна, м. Київ, Бізнес Центр Леонардо, вул. Богдана Хмельницького, 17/52А, поверх 4А, офіс 404А
Інформація про участь у міжнародній платіжній системі Mastercard: за посиланням на офіційному сайті Національного Банку України
Сайт платіжної системи: www.mastercard.ua 

Послуги, які надає компанія: емісія міжнародних платіжних карток та еквайрингова діяльність щодо обслуговування міжнародних платіжних карток Mastercard інших українських та іноземних банків у власній мережі банкоматів, у відділеннях Банку та Інтернет мережі.

Порядок (умови) здійснення переказу: переказ коштів здійснюється у відповідності до правил МПС із дотриманням вимог нормативно-законодавчих документів України. Операція здійснюється за допомогою  електронно-платіжного засобу (пластику чи віртуального номеру картки). Переказ коштів здійснюється на підставі звітів МПС шляхом міжбанківських розрахунків між членами – учасниками МПС.

Строки зарахування коштів одержувачем: зарахування коштів одержувачам відбувається від 1 до 30 днів у відповідності до правил МПС та залежать від точки обслуговування, країни, банків, що обслуговують дану точку. Зарахування коштів по операції переказ р2р (переказ коштів з картки на картку) здійснюється в режимі реального часу.

Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладені відповідні договори: фізичні, юридичні особи та фізичні-особи підприємці, на користь яких здійснюються перекази коштів.

Вартість послуг переказу коштів згідно Тарифів АТ «БАНК 3/4» на розрахунково-касове обслуговування для фізичних осіб. Діючі Тарифи Банку знаходяться за  посиланням https://bank34.ua/privatni-osobi/platizhni-kartki/.


0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA