27.07.2023

Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати податків та зборів

Шановні клієнти!

Доводимо до Вашого відома, що Наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 р. № 148 затверджений Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення (далі – Порядок, з текстом якого можна ознайомитись за вказаним посиланням). Вказаний порядок набув чинності з 31 березня 2023 р..
Державна казначейська служба України підтвердила, що до 01 грудня 2023 року продовжує обробляти платіжні інструкції для сплати (стягнення) податків та інших платежів, які не відповідають Порядку в частині заповнення реквізиту «Призначення платежу», але з відповідними правилами та вимогами, що діяли до впровадження Порядку. 
Водночас Банк опрацьовує інтеграцію нових вимог до заповнення платіжних інструкцій у системи Клієнт-Банк та Інтернет-банкінг для спрощення використання сервісів клієнтами. Про перехід на структурований формат реквізиту «Призначення платежу» у вказаних системах дистанційного обслуговування Банк повідомить додатково.
Наші фахівці у відділеннях або за телефоном  Клієнтської підтримки  800 50 34 34 готові надати необхідну допомогу вже зараз.
0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA