07.05.2024

Нова редакція Публічної пропозиції на укладення з юридичними особами, фізичними особами – підприємцями та фізичними особами, що здійснюють незалежну професійну діяльність в АТ «БАНК 3/4», Договору банківського рахунку

Шановні Клієнти!

Повідомляємо Вас, що з 17.05.2024р. Банком вводиться в дію нова редакція Публічної пропозиції на укладення з юридичними особами, фізичними особами – підприємцями та фізичними особами, що здійснюють незалежну професійну діяльність в АТ «БАНК 3/4», Договору банківського рахунку  (затверджена Наказом Голови Правління АТ «БАНК 3/4» №10-З від 06.05.2024р.). Зміни, що вносяться до Публічної пропозиції, покликані забезпечити їх відповідність  законодавству України, в тому числі нормативно-правовим актам Національного банку України. Також зміни пов’язані з переходом на нову систему дистанційного обслуговування, яка вже доступна для Клієнтів Банку та відрізняється розширеними функціональними можливостями та простотою використання.

З новою редакцією Публічної пропозиції можна ознайомитись за посиланням https://bank34.ua/korporativni-klienti/upravlinnya-rahunkami/rahunki-ta-platezhi/.

0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA