Платіжні картки

АТ «БАНК 3/4» пропонує ряд платіжних карток МПС Мasterсard та Visa, НПС «ПРОСТІР», призначених для різних категорій клієнтів залежно від їх способу життя та індивідуальних потреб.

Детальна інформація про участь у платіжних системах

Visa International – одна з найбільших міжнародних платіжних систем, що застосовує інноваційні платіжні продукти і технології. Картки Visa – це найзручніший та найнадійніший засіб оплати товарів і послуг по всьому світу.

 • Visa Classic

  Це універсальний платіжний засіб, який приймається в усьому світі в будь-яких точках, позначених логотипом Visa, включаючи банкомати, реальні та віртуальні магазини, а також магазини, що пропонують товари та послуги поштою і телефоном. Ця карта користується популярністю у споживачів із середнім рівнем доходу, оскільки гарантує зручність, безпеку і фінансову гнучкість.

 • Visa Gold

  Це один з лідируючих преміальних продуктів, визнаний в усьому світі. Разом з карткою Visa Gold надається ряд привілеїв, здатних зробити життя простіше і яскравіше, серед яких медична та юридична допомога, знижки в тисячах готелів та торгових точок, бездоганна клієнтська підтримка, тощо.

  Більш докладну інформацію про преміум програми Visa можна отримати на сайті www.visa.com.ua

 • Visa Platinum

  Підкреслюють високий статус власника і відкривають світ приголомшливих привілеїв і можливостей. Вони визнаються у всьому світі, за цими картками надається низка спеціально розроблених програм платіжної системи VISA, таких як: отримання знижок при оплаті товарів і послуг, вигідні пропозиції готелів і компаній по оренді автомобілів, тощо.

  КОНСЬЄРЖ - СЕРВІС від VISA

  Більш докладну інформацію про преміум програми Visa можна отримати на сайті www.visa.com.uaMastercard – міжнародна платіжна система, що використовує власні технології та досвід , щоб платежі стали більш безпечнимим, простими та зручними. Картки МПС Mastercard – це зручний інструмент доступу до банківського рахунку по всьому світу.

 • World Mastercard

  Це універсальний платіжний засіб, яким можна оплачувати покупки та послуги в закладах торгівлі та сервісу: магазинах, ресторанах, аптеках, розважальних центрах – як в Україні, так і за кордоном. Карткою можна розраховуватися в мережі Інтернет: оплачувати комунальні рахунки, поповнювати мобільний зв’язок, робити покупки в інтернет-магазинах тощо. Ця карта користується популярністю у споживачів із середнім рівнем доходу, оскільки гарантує зручність, безпеку і фінансову гнучкість.

 • Platinum Mastercard

  Це преміальний платіжний засіб, який підкреслює високий статус власника і відкриває світ приголомшливих привілеїв і можливостей, надає власнику особливі пропозиції за кордоном і в Україні, підвищений рівень банківського обслуговування, додаткові привілеї, такі як доступ до зали очікування Mastercard Lounge в терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» тощо – усе це для держателів карток Platinum Mastercard.

 • World Elite Mastercard

  Це преміальний платіжний засіб, який забезпечує елітний сервіс і унікальні привілеї в будь-який час у будь-якому куточку світу для найбільш вимогливих клієнтів. Держателям карток World Elite Masterсard надається низка спеціально розроблених програм платіжної системи Masterсard, таких як: Concierge Service, LOUNGE KEY, Fast Line, отримання знижок при оплаті товарів і послуг, вигідні пропозиції готелів і компаній по оренді автомобілів, тощо.АТ «Банк 3 /4», як участник внутрішньодержавної платіжної системи Національна платіжна система «Український платіжний простір», пропонує клієнтам:

 • ПРОСТІР Стандарт

  ПРОСТІР Стандарт – зручна та проста платіжна картка для щоденного користування: оплати за товари/послуги та зняття готівки. Характеризується великим рівнем безпеки проведення операцій (побудована на міжнародних стандартах) та приємними Тарифами.

Держателям платіжних карток, емітованих АТ «БАНК 3/4», надаються наступні послуги:

 • відкриття поточного рахунку у гривні (UAH), доларах США (USD) або Євро (EUR);
 • можливість обрати картку, яка найбільше відповідає потребам, перевагам і стилю життя;
 • можливість отримувати готівку з використанням картки в банкоматах по всьому світу в будь-який час доби;
 • можливість здійснювати оплату за товари та послуги в торгівельно-сервісній мережі в усьому світі, а також здійснювати розрахунки у мережі Internet та по телефону;
 • можливість вносити кошти на рахунок готівковим або безготівковим способом в кредитно-фінансових установах в будь-яких країнах світу;
 • можливість отримувати інформацію про рух коштів по рахунку за допомогою системи GSM-банкінг (мобільний банкінг);
 • можливість відкрити додаткові картки для членів родини, що дозволить користуватися коштами на одному рахунку всій родині з можливістю контролю за витратами коштів по кожній картці окремо;
 • можливість отримувати додатковий дохід у вигляді процентів, що нараховується банком на залишок коштів на рахунку;
 • можливість не декларувати кошти, що знаходяться на рахунку, перетинаючи кордон;
 • можливість отримати готівкові кошти зі свого рахунку в банкоматах мережі РАДІУС на пільгових умовах;
 • можливість скористатися програмою знижок та привілеїв, розробленої міжнародною платіжною системою Visa;
 • можливість скористатися сервісом GooglePay та Garmin Pay.

 

Держателям карток надається цілодобова клієнтська підтримка, за допомогою якої можливо:

 • отримати інформацію про рух грошових коштів по рахунку;
 • встановити або зняти певні обмеження (ліміти) на отримання готівкових коштів у банкоматах і на безготівкові розрахунки в торговельно-сервісній мережі;
 • заблокувати картку у випадку втрати або крадіжки;
 • отримати інформацію про найближчий банкомат банка партнера.
Телефони цілодобової клієнтської підтримки:

+38 (044) 364 98 28

0-800-50-34-34 (безкоштовно по Україні)

 

Інформація для держателів платіжних карток АТ «БАНК 3/4»:
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам) (діють з 26.02.2024)
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговуються в рамках тарифного плану «Приватна картка «СТАНДАРТ» діють з 23.10.2023 р. 
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговуються в рамках тарифного плану «Зарплатна картка Мasterсard» діють з 23.10.2023 р. 
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговуються в рамках тарифного плану «Приватна картка «Elit» діють з 23.10.2023 р.  

Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговується в рамках тарифного плану «Вільний розрахунок» діють з 25.02.2023 р.
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговується в рамках тарифного плану «Весняний» діють з 25.02.2023 р.
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговується в рамках тарифного плану «Мікрокредит» діють з 25.02.2023 р.
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговується в рамках тарифного плану «Зарплатний» діють з 25.02.2023 р.
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговується в рамках тарифного плану «Зарплатна картка ПРОСТІР» діють з 23.03.2023 р.
Тарифи на послуги (операції), які надаються АТ «БАНК 3/4» фізичним особам (приватним клієнтам), що обслуговується в рамках тарифного плану «Приватна картка ПРОСТІР» діють з 23.03.2023 р.

АРХІВ


Інформація про систему гарантування вкладів фізичних осіб

Рекомендації Держателям платіжних карток АТ «БАНК 3/4» щодо проведення безпечних розрахунків

Користування карткою за кордоном

Як безпечно розраховуватись карткою в інтернеті

Що робити, якщо по Вашій картці відбулося несанкціоноване списання

Ліміти0800 50-34-34 Зворотний дзвінок
UA